top of page
Zielone smoothie

JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁA NASZA WSPÓŁPRACA?

Zapoznaj się z etapami Twojej drogi po zdrowie.

PRZED PIERWSZĄ KONSULTACJĄ

 ​        Przed nami pierwsza konsultacja, a my przygotowaliśmy dla Ciebie niezawodny plan, abyś mógł/mogła w pełni wykorzystać to cenne doświadczenie.

1. Wypełnij wywiad zdrowotno-żywieniowy

Tuż po umówieniu konsultacji otrzymasz maila z linkiem do specjalnie przygotowanego formularza. Dzięki temu wywiadowi będę mogła dowiedzieć się więcej o Twoich potrzebach i oczekiwaniach. Twoje odpowiedzi pomogą mi zrozumieć Twoje problemy zdrowotne oraz analizować dotychczasowe nawyki żywieniowe. Wkraczamy w obszar, gdzie Twoje cele i zdrowie nabierają znaczenia!

 

2. Przygotuj wyniki badań

W trakcie ostatnich miesięcy przeszedłeś/łaś wiele badań? Przygotuj skany lub pliki PDF z wynikami. A jeśli jeszcze ich nie masz, spokojnie! Niektóre z badań możemy omówić po naszej wizycie. Pamiętaj jednak, że gotowe dokumenty warto przesłać minimum 24 godziny przed planowaną konsultacją, bym mogła je dogłębnie przeanalizować. Listę badań otrzymasz w mailu po umówieniu wizyty.

 

3. Przygotuj pytania

Czy masz jakieś nurtujące Cię pytania dotyczące żywienia i zdrowego stylu życia? To doskonały moment, aby przygotować je z wyprzedzeniem. Twoja ciekawość i zaangażowanie są kluczowe, a ja jestem tu, aby Ci pomóc.

pacjent wypełniający formularz żywieniowy

Podstawowa lista badań z krwi: 

✓ Morfologia z rozmazem ✓ Żelazo ✓ Ferrytyna ✓ OB ✓ TSH, FT3, FT4 ✓ Glukoza i insulina ✓ Lipidogram ✓ ALT, AST ✓ Kwas moczowy ✓ Wit. D3

KOMFORTOWA KONSULTACJA ONLINE

         Konsultacja odbywa się w aplikacji Teams. Bez względu na to, czy jesteś w domu czy w pracy, możemy spotkać się online. Przekonasz się, że to samo profesjonalne podejście, ale z wygodą i oszczędnością czasu! To moment, w którym Twoje cele spotkają się z moją wiedzą i doświadczeniem.

 

         Upewnij się, że masz dobry zasięg, sprawną kamerkę i mikrofon oraz warunki do spokojnej rozmowy, która potrwa do 60 minut. Na początku omówię Twoje wyniki badań oraz wnioski, które wynikają z formularza. Następnie przejdziemy do Twoich pytań i kwestii, które chciał(a)byś omówić. Przedstawię Ci wstępny plan, jak powinna wyglądać dalsza strategia dietoterapii oraz czy są potrzebne dodatkowe badania. Przekażę Ci również cenne wskazówki, dzięki którym od razu będziesz mógł rozpocząć zmiany.  

Eliza Gosławska dietetyk HarmonicDiet

DALSZA WSPÓŁPRACA

Po zakończeniu konsultacji, to Ty decydujesz, czy chcesz kontynuować naszą współpracę. Mamy dla Ciebie różnorodne pakiety, abyś mógł/mogła osiągnąć swoje cele z pełnym wsparciem. Twoje zdrowie to inwestycja, która przynosi najwyższe zyski.

 

        Twój spersonalizowany plan

Po wyborze pakietu, przygotowuję dla Ciebie kompleksowe materiały – od diety po plan suplementacji i zalecenia. To Twoja wyjątkowa droga do sukcesu zdrowotnego. Po ich otrzymaniu, masz czas, aby się z nimi zapoznać i przygotować na naszą wspólną podróż.

 

 ​         Stały kontakt

W czasie trwania pakietu masz z nami stały kontakt  – przez maila bądź WhatsApp (w zależności od wybranego pakietu). Pytania, wątpliwości, sukcesy – wszystko jest ważne!

 

          Raporty i pomiar postępów

Regularne raporty to motywacja do działania! Co tydzień przesyłasz mi uzupełniony raport z Twoimi postępami i odczuciami. Otrzymasz wzór do prowadzenia pomiarów i dzienniczka – Twoje narzędzia do osiągania celów!

          Dopasowanie i modyfikacje

Czasem droga do zdrowia potrzebuje dostosowania. Jeśli jest taka potrzeba, modyfikujemy Twój plan czy zlecamy kolejne badania. To spersonalizowane podejście zapewnia najlepsze efekty. Twoje uwagi są dla nas cenne – jesteśmy otwarci na Twoje sugestie.

photo_2023-08-21_17-16-35_edited.jpg

KONSULTACJE KONTROLNE

         Po zapoznaniu się z materiałami, umawiamy się na konsultację kontrolną, która odbędzie się miesiąc po rozpoczęciu pakietu. Podczas tych 30 minut analizujemy Twoje postępy, wyzwania i cele oraz ustalamy kolejne kroki. Twoja droga do zdrowia jest pod naszym stałym nadzorem. Niezależnie od długości pakietu, ta konsultacja jest zawarta w cenie.

 

        Nowe materiały i kolejny etap

Jeśli wybrałeś/aś pakiet trwający dłużej niż 1 miesiąc, to czas na kolejny krok. Opracowuję dla Ciebie nowe spersonalizowane materiały i przechodzimy do kolejnego etapu Twojej drogi do zdrowia.

zdjęcie  konsultacji online
bottom of page